• Nasz e-mail

    info@izoldachsystem.pl

  • Nasz adres

    Rzozów 375, 32-052 Radziszów

  • Darmowa wycena

O firmie

O firmie
O firmie

Świadczymy kompleksowe usługi dachowe

Firma została założona w 1991 roku przez Marka Migdała, początkowo działając na rynku polskim jako generalny wykonawca i podwykonawca robót budowlanych, remontowych i wykończeniowych.

Przez lata istnienia, zyskaliśmy wśród naszych klientów miano solidnej i godnej polecenia firmy. Zatrudniając wykwalifikowanych pracowników oraz posiadając odpowiednie zaplecze sprzętowe jesteśmy w stanie podołać wszystkim powierzonym nam zadaniom.

Od 2008 roku jedną z wiodących specjalizacji były dachy płaskie. Obecnie firma rodzinna podzieliła się na dwie firmy, z których jedna specjalizuje się w usługach ogólnobudowlanych i remontach, a druga „Izol-Dach-System” specjalizuje się w wykonywaniu pokryć dachowych na dachach płaskich

Pracują u nas wyłącznie wykwalifikowani pracownicy z Polski.

W pierwszych latach naszej pracy w Polsce i Belgii, wykonywaliśmy przede wszystkim remonty dachów z użyciem pap termozgrzewalnych. Następne lata przyniosły stały rozwój i rozszerzenie oferty o nowe technologie, materiały oraz wszystkie prace związane z wykonywaniem pokryć dachowych.

Doświadczenie

Posiadamy duże doświadczenie na rynku.

Skontaktuj się z nami

Rzetelność

Każdy projekt jest wykonany rzetelnie i do końca.

Skontaktuj się z nami

Wizja

Dbamy o każdy szczegół podczas realizacji projektu

Skontaktuj się z nami

Zespół

Pracują u nas wyłącznie wykwalifikowani pracownicy z Polski.

Skontaktuj się z nami